API

 API WooCommerce integrācija Omniva, DPD, Venipak, UPS, FedEx

API WooCommerce integrācija Omniva, DPD, Venipak, UPS, FedEx

WooCommerce API integrācija internetveikaliem.  E-komercijas veikaliem.

Jums sniedz lielisku iespēju savā vietnē bezmaksas integrēt daudzpusīgus E-komerciju sūtījumu piegādes veidus. DoorToDoor.eu API dokumentācija dod Jums iespēju ērti un viegli sasniegt savus klientus vairāk kā 220 pasaules valstīs.  Mēs Jums palīdzēsim atrast labākos risinājumus kā ātri un ērti piegādāt Jūsu sūtījumus.

Mēs integrējām gatavus piegādes moduļus ar mūsu oficiālajiem sadarbības partneriem: UPS, FEDEX, DPD, OMNIVA, VENIPAK, TNT, ITELLA, GLS.

Pieslēdzot API Jūs uzreiz varat automātiski sūtīt sūtījumus uz visām pasaules valstīm, (nav jāslēdz līgumi ar visām kurjeru kompānijām).

DoorToDoor.eu uzticamie un drošie sadarbības partneri sniegs ar API integrāciju kurjeru piegādes pakalpojumus no durvīm līdz durvīm, kā arī pakomātu pakalpojumus ar ļoti plašu pakomātu un pick-up punktu tīklu. 

DoorToDoor.eu API integrācija Jūsu klientiem piedāvās plašas un ērtas sūtījumu piegādes iespējas tieši katram Jūsu klientam individuāli, ko nodrošina dažādi sūtījumu piegādātāji. Tagad Jūs varēsiet savus sūtījumus nogādāt saviem klientiem pat attālākās teritorijās. Jums būs nodrošināts automatizēts sūtījumu piegādes process, neslēdzot līgumus ar daudz dažādiem sūtījumu piegādātājiem.

Augšupielādējiet visus savus Excel (xlsx)  pasūtījumus vienuviet ar visiem kurjerdienestiem, izmantojot mūsu BEZMAKSAS piegādes risinājumu.

Papildus jautājumos lūgums sazināties ar DoorToDoor.eu klientu servisu info@doortodoor.eu

Ar DoorToDoor.eu API Jūsu sūtījumi ir dažu klikšķu attālumā.

Uz sadarbību!
DoorToDoor.eu

API dokumentācija

Excel (xlsx)

Mēs apkopojam un apstrādājam Jūsu personisko informāciju šādiem mērķiem: Analīze. Uzzināt vairāk