Blogs

Loģistikas pakalpojumi e-komercijai

Loģistikas pakalpojumi e-komercijai

Loģistikas pakalpojumi e-komercijai

Pēdējos gados strauji mainoties veidam, kā tiek pārdotas preces un pakalpojumi, ātri augot e-komercijas tirdzniecībai un palielinoties preču tirdzniecības apjomiem, kas saistīti ar neierobežotiem ģeogrāfiskiem apmēriem. E-komercijas vides topošie uzņēmēji saskaras ar daudz un dažādām šīs vides izaicinājumiem, savukārt dažāda līmeņa esošie uzņēmēji spiesti domāt par pienākumu pārdali.

  • Sūtījumu piegādes visā pasaulē

DoorToDoor.eu Jums var nodrošināt loģistikas risinājumus, kas piemēroti tieši Jūsu biznesam ar vienu līgumu. Pateicoties partnerības līgumiem transporta un kurjerpasta nozarēs, nodrošinām sūtījumu piegādi visā pasaulē, nodrošinot plašu pakomātu tīklu Baltijas valstīs, kurjeru piegādi uz mājām vai biroju visā pasaulē. Piegādes laiks Latvijā, Baltijā 1-2 dienām, Eiropā no 3 līdz 6 dienām, Express piegādes līdz 1-8 darba dienām visā pasaulē. Mūsu sadarbības partneri piegāžu nodrošināšanā UPS, FedEx, Venipak, GLS, Omniva, DPD, Itella, DB Shencker.

  • Uzglabāšanas un iepakošanas pakalpojumi (fulfilment)

Palieliniet savu e-komercijas pārdošanu visā Eiropā, izmantojot DoorToDoor.eu noliktavas un pakošanas, kurjeru un pakomātu sūtījumu piegādes. Sasniedz savus klientus Eiropā ātri, ērti un izdevīgi. Mēs uzglabājam, marķējam, pakojam un sagatavojam sūtīšanai Jūsu produktus. Paku nodošana kurjeriem vai pakomātiem no 24 līdz 42 stundām. Nodrošinām sūtījumus ar izsekošanas numuriem. Un izsekošanu tiešsaistē.

  • DoorToDoor.eu API integrācija vai Woocommerce spraudnis

DoorToDoor.eu API integrācija vai Woocommerce spraudnis ļauj integrēt piegādes cenas jūsu interneta veikalā un Jūsu klientiem piedāvā plašas un ērtas sūtījumu piegādes iespējas tieši katram Jūsu klientam individuāli, ko nodrošina dažādi sūtījumu piegādātāji. Tagad Jūs varēsiet savus sūtījumus nogādāt saviem klientiem pat attālākās teritorijās. Jums būs nodrošināts automatizēts sūtījumu piegādes process, neslēdzot līgumus ar daudz dažādiem sūtījumu piegādātājiem.

  • DoorToDoor.eu CSV failu ielāde

Ja Tev ir daudz sūtījumi importē un augšupielādē CSV failu DoorToDoor.eu sistēmā. Ielādē sūtījumu adreses, sūtījumu izmērus un svaru, izvēlies kurjeru un sūti ar sev izdevīgām piegādes izmaksās.


Izvēlies sev piemērotāko un ērtāko sūtījumu piegādes apstrādes risinājumu, sazinies ar mums un darīsim to kopā.


Uz sadarbību!

Atpakaļ

Mēs apkopojam un apstrādājam Jūsu personisko informāciju šādiem mērķiem: Analīze. Uzzināt vairāk