Blogs

Paku nosūtīšana uz ārzemēm

Paku nosūtīšana uz ārzemēm

Paku nosūtīšana uz ārzemēm

Nosūtīt paku, kravu vai paleti uz ārzemēm un no ārzemēm uz Latviju. Ar DoorToDoor.eu starpniecību Jūs varat nosūtīt avio kravas un paletes uz/no ārzemēm ir vienkārši. Noformē pasūtījumu tiešsaistē no biroja vai mājām. Sūtījumi nav nekur jānes vai jāved, nav jāstāv rindās un jāgaida. Kurjers ieradīsies pie Tevis norādītajā adresē nākamajā darba dienā un paņems sūtījumus. Noformēt sūtījumu ir vienkārši un ērti. 

Ar DoorToDoor.eu sūti uz visām Eiropas valstīm: Albānija, Andora, Austrija, Beļģija, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Čehija, Dānija, Farēru salas, Francija, Grenlande, Grieķija, Horvātija, Īrija, Islande, Itālija, Kipra, Kosova, Lielbritānija, Lihtenšteina, Luksemburga, Maķedonija, Malta, Melnkalne, Monako, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Sanmarīno, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Šveice, Ungārija, Vācija, Vatikāns, Zviedrija.

Sūtījuma pieprasījumu sūtīt uz e-pastu info@doortodoor.eu.

Kas ir jādara?

1. Iepako sūtījumu droši, izmēri un nosver.

2. Ievadi sūtījuma datus DoorToDoor.eu cenu kalkulatorā un saņem cenas aprēķinu uzreiz vai sūtījuma pieprasījumu varat sūtīt uz e-pastu.

3. Izvēlies sev labāko un ērtāko sūtīšanas veidu un ievadi datus par sūtītāju un saņēmēju, aizpildi muitas dokumentu par sūtījuma saturu un vērtību.

4. Veic apmaksu un nākamajā darba dienā kurjers paņems paciņu norādītajā adresē.

Sūtījumus var noformēt gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Uzņēmumiem, internetveikaliem vai regulāriem sūtījumiem cenas pieprasījumu sūtīt uz e-pastu info@doortodoor.eu.

Ja nepieciešama konsultācija vai padoms droši zvani - palīdzēsim! Tālrunis  +371 27116666.

Jūsu piegādes partneris
DoorToDoor.eu

Atpakaļ

Mēs apkopojam un apstrādājam Jūsu personisko informāciju šādiem mērķiem: Analīze. Uzzināt vairāk