News

The best courier solutions in one place - DoorToDoor.eu

Sūtījumu veikšana un saņemšana ir būtiska katra cilvēka ikdienas sastāvdaļa. Neliels privāts sūtījums, vai komerciāla krava; ar roku rakstīta vēstule, vai produkcijas palete – katram sūtījumam ir svarīgi atrast piemērotāko piegādes veidu. Mēs to apzināmies, tādēļ esam radījuši ērtu tiešsaistes rīku, kas ikvienam palīdzēs atrast savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošākos loģistikas risinājumus.

Platforma DoorToDoor.eu apvieno Eiropā labākos sūtījumu kurjerpasta piegādātājus, sniedzot iespēju vienuviet atrast katra vēlmēm un vajadzībām atbilstošāko piegādātāju un sūtīt izdevīgi. Nogādāt sūtījumu vēlamajā galamērķi ar mūsu palīdzību ir vienkārši – dodies uz vietni DoorToDoor.eu, ievadi sūtījuma parametrus un galamērķi, izvēlies vienu no platformas piedāvātājiem risinājumiem, noformē savu sūtījumu un uztici to izvēlētajam piegādātājam. Mūsu sadarbības partneri ir UPS, DPD, OMNIVA, Itella, DB Schenker, Eksprespasts, Venipak un GLS, kas piedāvā veikt sūtījumu piegādes no pilsētas uz pilsētu; no valsts uz valsti; no veikala pircējam; no ražotāja izplatītājam; no piegādātāja ražotājam ar kurjera, pakomāta vai pickup punkta starpniecību.

Mūsu vērtības ir ērtība, cena un kvalitāte, tādēļ gādājam par to, lai ar platformas palīdzību jūs varētu ietaupīt laiku, līdzekļus un ērti sekot līdzi sava sūtījuma virzībai.

DoorToDoor.eu sniedz iespēju:

^          vienuviet salīdzināt 8 piegādātāju piedāvājumu un nodot savu sūtījumu  izvēlētajam;
^          veikt iekšzemes un starptautiskos sūtījumus tiešsaistē jebkurā diennakts laikā;
^          ietaupīt līdz pat 50 % no pakalpojuma cenas;
^          sekot līdzi sūtījumam tiešsaistē.

 

Uz sadarbību!

Jūsu piegādes partneris
DoorToDoor.eu

Back

Mēs apkopojam un apstrādājam Jūsu personisko informāciju šādiem mērķiem: Analīze. Uzzināt vairāk