Palun värskendage oma brauserit

Teie veebibrauser ei saa seda lehte täielikult kuvada, kuna see on üles ehitatud kaasaegsetele veebistandarditele. Selle lehe vaatamiseks soovitame teil valida üks allpool olevatest kaasaegsetest veebibrauseritest.

Tasuta brauserid - kõik brauserid pakuvad samu põhifunktsioone ja neid on lihtne kasutada. Valige brauser, mille soovite alla laadida:

Saadetised Austriasse

kg
cm
cm
cm
packageSaadetise tüüp

Saadetised Austriasse alates 17.41

või paleti saatmine Austriasse või sealt on üsna lihtne. Sa ei pea kuhugi tassima ega kandma, sa ei pea seisma ja järjekorras ootama. Seda kõike saab teha kodust või kontorist lahkumata. Kuller jõuab teie määratud aadressile ja võtab paki järele. Austriasse võivad saata nii füüsilised kui ka juriidilised isikud. Kohaletoimetamine saaja aadressile. Saatke Austriasse kiiresti, mugavalt ja turvaliselt.

Saadetistellimuse vormistamine on väga lihtne ja mugav.

Mida teha?

Pakkige saadetis turvaliselt, mõõtke ja kaaluge.

Sisestage oma saadetise andmed DoorToDoor hinnakalkulaatorisse ja saate kohe hinnapakkumisi.

Valige endale sobivaim ja esitage tellimus veebis: sisestage saatja ja saaja andmed, täitke tollidokumendid saadetise sisu ja väärtuse kohta.

Makske ja oodake kullerit järgmisel tööpäeval.

Saadetistellimusi võivad vormistada juriidilised ja eraisikud.

Ettevõtetele, veebipoodidele või tavalistele pakkidele hinnapäringute saamiseks saatke meile e-kiri aadressile info@doortodoor.eu

Kui vajate konsultatsiooni või teil on lisaküsimusi, helistage meile ja me aitame teid hea meelega. Võtke meiega ühendust telefonil +371 27116666

Teie esitluspartner on DoorToDoor.eu

Soovin saata saadetise Austriasse

Mēs apkopojam un apstrādājam Jūsu personisko informāciju šādiem mērķiem: Analīze. Uzzināt vairāk