API

 API WooCommerce integracija Omniva, DPD, Venipak, UPS, FedEx 

WooCommerce API integracija internetinėms parduotuvėms.

Suteikia jums puikią galimybę nemokamai integruoti universalius pristatymo būdus į savo svetainę. DoorToDoor.eu API dokumentacija suteikia galimybę lengvai ir patogiai pasiekti savo klientus daugiau nei 220 pasaulio šalių. Padėsime rasti geriausius sprendimus, kaip greitai ir patogiai pristatyti siuntas.

Paruoštus pristatymo modulius integravome su oficialiais bendradarbiavimo partneriais: UPS, FEDEX, DPD, OMNIVA, VENIPAK, TNT, ITELLA, GLS.

Prisijungę API, galite iš karto automatiškai siųsti siuntas į visas pasaulio šalis (nereikia pasirašyti sutarčių su visomis kurjerių kompanijomis).

Patikimi ir saugūs DoorToDoor.eu bendradarbiavimo partneriai teiks kurjerių pristatymo paslaugas nuo durų iki durų su API integracija, taip pat siuntų paslaugas su itin plačiu siuntų ir atsiėmimo punktų tinklu.

DoorToDoor.eu API integracija Jūsų klientams pasiūlys plačias ir patogias siuntų pristatymo galimybes kiekvienam Jūsų klientui individualiai, teikiamas įvairių pakuočių tiekėjų. Dabar galėsite pristatyti savo siuntas savo klientams net ir atokesnėse vietovėse. Turėsite automatizuotą siuntų pristatymo procesą, nereikės sudaryti sutarties su daugybe skirtingų paketų tiekėjų.

Įkelkite visus savo CSV užsakymus vienoje vietoje su visomis kurjerių paslaugomis, naudodami mūsų NEMOKAMĄ pristatymo sprendimą.

Jei turite papildomų klausimų, susisiekite su DoorToDoor.eu klientų aptarnavimo tarnyba adresu.

Su DoorToDoor.eu API jūsų siuntos pasiekiamos vos keliais paspaudimais.

Jūsų pristatymų partneris DoorToDoor.eu

API dokumentacija

Mēs apkopojam un apstrādājam Jūsu personisko informāciju šādiem mērķiem: Analīze. Uzzināt vairāk