Prašome atnaujinti savo naršyklę

Jūsų internetinė naršyklė neleidžia matyti pilnos puslapio versijos, nes šis tinklapis buvo kuriamas, pagal moderniausių Internetinių naršklių standartus. Norint peržiūrėti šį puslapį, siūlome Jums pasirinkti vieną iš žemiau nurodytų, modernesnių internetinių naršyklių.

Nemokamos naršyklės – visos naršyklės užtikrina vienodas pagrindines funkcijas ir jomis yra lengva naudotis. Pasirinkite, kurią naršyklę norite atsisiųsti

Siuntos į Latviją

kg
cm
cm
cm
packageSiuntos tipas

Siuntos į Latviją nuo 5.99 €

Nusiųsti siuntinuką ar paletę, į ar iš Latviją yra visiškai paprasta. Siuntinius siunčiame su kurjeriais: Omniva, Venipak, DPD, UPS, FedEx, ITELLA. Jums nereikia niekur nešti ar vežti, nereikia stovėti ir laukti eilėse. Visa tai galima atlikti neišeinant iš namų ar biuro. Kurjeris atvyks Jūsų nurodytu adresu ir paims siuntinį. Siųsti į Latviją gali ir privatūs, ir juridiniai asmenys. Siuntinio pristatymas iki gavėjo adreso. Siųskite į Latviją greitai, patogiai ir saugiai.

Suformuoti siuntos užsakymą yra labai paprasta ir patogu.

Ką reikia daryti?

Saugiai įpakuokite siuntą, išmatuokite ir pasverkite.

Įveskite siuntos duomenis į DoorToDoor kainų skaičiuotuvą ir gausite kainų pasiūlymus iškart.

Išsirinkite Jums patogiausią ir pateikite užsakymą internetu: įveskite siuntėjo ir gavėjo duomenis, užpildykite muitinės dokumentus apie siuntos turinį ir vertę.

Apmokėkite ir jau kitą darbo dieną laukite kurjerio.

Suformuoti siuntų užsakymus gali juridiniai ir privatūs asmenys .

Kainų užklausas įmonėms, internetinėms parduotuvėms ar reguliariems siuntiniams, siųskite mums el.paštu į info.

Jei Jums reikalinga konsultacija ar turite papildomų klausimų, skambinkite mums ir mes mielai Jums padėsime. Susisiekite su mumis telefonu +371 27116666

Jūsų pristatymų partneris DoorToDoor.eu

Noriu išsiųsti siuntą į Latviją

Mēs apkopojam un apstrādājam Jūsu personisko informāciju šādiem mērķiem: Analīze. Uzzināt vairāk